Chcete se naučit veslovat i v pozdějším věku?

Děti se začínají učit veslovat mezi jedenáctým a třináctým rokem věku. Ale nikdy není pozdě s tímto překrásným sportem začít. Nejdříve je možné začít na veslařském trenažéru a po vstřebání základu veslařského pohybu lze pokračovat i s veslováním na vodě.

Veslování je sport, který vám vyčistí hlavu od každodenních starostí a zároveň procvičí a posílí záda, nohy i ruce. Je to výborný sport na všeobecný rozvoj. I když si většina neveslařů myslí, že veslování posiluje zejména ruce, není to mu tak. Veslování se provádí zejména zády a nohama, rukama jen minoritně. Nohy pohánějí loď posunem na pojízdném vozítku a zády a rukama se veslařské tempo jen dokončuje.

Pokud si to chcete vyzkoušet, budete vítáni.

Veslařský oddíl TJ Jiskry Třeboň pořádá kurzy veslování pro veřejnost, nyní zejména na veslařském trenažéru pod vedením zkušených a kvalifikovaných trenérů. Ti vás naučí správnému veslařskému pohybu.

Veslování na trenažéru bude probíhat standardně, jako běžný veslařský trénink, nebo jako veslování při hudbě – veslařský „spinning“. Každý kurz se koná při účasti minimálně 3 účastníků. Bude probíhat v pozdějších večerních hodinách – cca od 19:00 hod. a při zájmu je možno ho uskutečnit i v ranních či dopoledních hodinách.

Vše je na domluvě s trenéry.

Pokud máte zájem, napište na mail tklimatreb@gmail.com, nebo zavolejte na číslo +420 724 340 678.

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *